Порушуючи санкції та резолюцію ООН: в окупованому Криму працюють Adidas, Puma, DHL

5 канал

Німецькі компанії DHL Express, Adidas та Puma ведуть незаконну діяльність в Криму. Про це повідомило Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України на своєму сайті.

"В ході моніторингу дотримання правового режиму тимчасово окупованої території, МТОТ виявлено факти здійснення діяльності німецьких компаній DHL Express, Adidas AG, Puma SE на території Кримського півострову", – йдеться у повідомленні.

В МінТОТ нагадали, що робота перерахованих компаній на території анексованого Росією півострова суперечить політиці невизнання, передбаченій Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН про територіальну цілісність України № 68/262 від 27 березня 2014 року. Крім того, вони ще й порушують введені ЄС 23 червня 2014 року санкції проти РФ за окупацію Криму.

У Міністерстві додали до своєї заяви адреси магазинів і представництв цих компаній в анексованому Криму.

На російському сайті компанії DHL Express вказано адреси офіційних представництв (сервісних відділень) в Криму (станом на 10-00 10.11.2017 інформація була видалена з сайту):

DHL Express в Криму

На сайті компанії Adidas AG вказано адреси офіційних магазинів Adidas в Криму:

Adidas в Криму

На російському сайті компанії Puma SE вказано адреси офіційних магазинів Puma в Криму:

Puma в Криму

Нагадаємо, у вересні 2017 року Рада Європейського Союзу продовжила до 15 березня 2018 року дію санкцій щодо 149 фізичних осіб, представників Росії і сепаратистів, і 38 юридичних осіб, причетних до порушення територіальної цілісності і суверенітету України.

Дивіться також фотогалерею: