Данія намагається позбутись від іммігрантів

Експрес
Данія намагається позбутись від іммігрантів

7 жовтня 2017 року прем'єр-міністр Данії Ларс Локк Расмуссен, виступаючи на національній асамблеї партії «Венстре», заявив, що данський уряд домоглося великих успіхів у припиненні масової міграції, пише immigrant.today.

Однак, на думку прем'єр-міністра, тепер Данія повинна працювати над тим, щоб вирішити питання про існування іммігрантських гетто, жителі яких відмовляються від датських цінностей, не поважають датську демократію і не приймають в ній ніякої участі. Расмуссен сказав, що данці хочуть закрити кордони через безліч проблем, викликаних масовою імміграцією з третього світу, але Данія також повинна бути більш виборчої в наданні громадянства іноземцям.

«Данія повинна бути відкрита для тих, хто може і буде працювати», - заявив Расмуссен, підкресливши, що кордони країни «повинні бути герметично закриті для тих, хто цього не хоче». «Раніше ми видавали датські паспорта деяким людям, які не ведуть себе по-датському», - продовжив прем'єр-міністра і вказав на ризик поганого ставлення з боку датчан до іноземців, в разі, якщо не боротися з паралельними суспільствами і контркультури всередині Данії. «Так бути не повинно», - заявив Расмуссен і додав, що майбутнє датські паспорти видаватимуться тільки людям, які «вирішили належати Данії».

Прем'єр-міністр оголосив, що міністерський комітет буде досліджувати, як протистояти «паралельним товариствам» по всій країні. На національній асамблеї також було заявлено, що Данія приєднається до ряду європейських країн, включаючи Австрію і Францію, ввівши в громадських місцях заборона на повне закриття особи (включаючи нікаб). Колишній прем'єр-міністр Андерс Фог Расмуссен підтримав слова нині діючого прем'єр-міністра і заявив, що той «посилає чіткий сигнал всьому населенню, що, якщо ви живете в Данії, ви повинні слідувати датським нормам і традиціям».