ГПУ зняла підозру з охоронців Розенблата

Еспресо.TV
ГПУ зняла підозру з охоронців Розенблата

Генеральна прокуратура Україна повідомила народному депутату Бориславу Розенблату про зміну раніше повідомленої підозри в частині зняття підозри у вчиненні злочину з охоронців депутата

Про це в ході засідання Солом’янського районного суду Києва оголосив прокурор Валентин Мусіяка, повідомляє "Укрінформ".

"Ті обставини, які зазначені в повідомленні про зміну підозри, відрізняються від попередньої підозри лише тим, що до злочину, як встановлено слідством на даний момент, не причетні Ярощук та Адобаш, яким раніше повідомлялось про підозру. В інших обставинах все так само", - сказав Мусіяка.

При цьому прокурор розповів, що статті кваліфікації злочину, в якому підозрюється Розенблат, не змінилися.

"Статті кваліфікації не змінені, єдине, що він тепер підозрюється у вчиненні злочину, який інкримінувався раніше не у групі осіб, а особисто. І власне статті обвинувачення з цього приводу не змінились. Як була частина 4 статті 368 і частина 2 статті 369, так вони і залишились", - зазначив він.

  • Раніше суд арештував частину майна Розенблата, якого підозрюють в отриманні хабарів від представника іноземної компанії за сприяння у видобутку бурштину.
  • 19 серпня народному депутату Бориславу Розенблату подовжили запобіжний захід, змусивши ще 2 місяці носити електронний браслет.