Львівська міськрада наклала мораторій на землі ЛАЗу

ZIK 1

Львівська міська рада наклала мораторій на закріплення земельних ділянок на вул. Стрийській, 45, де розташовані будівлі Львівського автобусного заводу.

Як інформує кореспондент ІА ZIK, цю ухвалу підготував депутатський корпус, як альтернативну до ухвали чиновників ЛМР, у якій пропонували викупити коштом міського бюджету будівлі збанкрутілого заводу. Втім, під час формування порядку денного ухвалу виконавчих органів вилучили з розгляду.

Згідно з прийнятим рішенням, юридичний департамент спільно з Головним управління ДФС у Львівській області за результатами аналізу даних інвентаризації будівель, споруд, площадок, які розташовані на території колишнього Львівського автобусного заводу на вжити заходів стосовно виявлення безхазяйного майна на вул. Стрийській, 45.

Окрім того, управлінню комунальної власності департаменту економічного розвитку має вжити заходів щодо реєстрації права власності територіальної громади м. Львова на виявлені безхазяйні об’єкти на цій території.

Львівська міська рада також звернеться до Генеральної прокуратури України з метою запобігання вилученню майна зі статутного капіталу ТзОВ «Львівські автобусні заводи».