Саакашвілі переніс візит до Києва на жовтень

Дзеркало Тижня 3
Саакашвілі переніс візит до Києва на жовтень

Політик висловив готовність висунути три вимоги влади.

Колишній голова Одеської облдержадміністрації та екс-президент Грузії, лідер партії "Рух нових сил" Міхеїл Саакашвілі повідомив про наміри прибути до Києва 17 жовтня. У столиці політик має намір висунути низку вимог до влади.

"Ми вирішили приєднається до ініціативи громадських активістів і зібратися в Києві 17 жовтня з трьома вимогами: створення антикорупційних судів, скасування депутатської недоторканності, ухвалення нового виборчого закону. А інші вимоги ми збиратимемо по всій Україні до 17 числа",– сказано в повідомленні, поширеному прес-службою Саакашвілі 16 вересня.

Раніше Саакашвілі заявляв про готовність приїхати до Києва 19 вересня і зібрати мітинг під Верховною Радою з вимогою виступити перед депутатами.

Читайте також: Саакашвілі не загрожує арешт або екстрадиція за незаконний перетин кордону – Луценко

Нагадаємо, що 10 вересня позбавлений українського громадянства екс-губернатор Одеської області Міхеїл Саакашвілі і його прихильники прорвали кордон українських прикордонників на кордоні з Польщею.

Поліція зареєструвала кримінальне провадження за ч. 1 ст. 332 - за фактом незаконного переміщення Міхеїла Саакашвілі через державний кордон.

12 вересня Саакашвілі у Львові підписав адміністративний протокол про незаконний перетин кордону.

Адвокат колишнього президента Грузії Маркіян Галабала заявив, що позов до Вищого адміністративного суду України про незаконність позбавлення Міхеїла Саакашвілі українського громадянства буде подано найближчими днями.

Детальніше про повернення Саакашвілі в Україну читайте в матеріалі "Прорив Саакашвілі через кордон: головне".

За матеріалами: DT.UA / Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter