Глава Світового банку заявив, що НАБУ потребує підтримки

Новое Время 1
Глава Світового банку заявив, що НАБУ потребує підтримки

Глава Світового банку Джим Йонг Кім заявив про те, що антикорупційні органи в Україні потребують підтримки, адже вже показали результати викриття корупції, передає прес-служба НАБУ.

"Нещодавно створені антикорупційні органи вже мають досягнення у викритті корупції та боротьбі з нею. Тому, задля подальшої реалізації антикорупційної реформи в Україні, ці органи потребують підтримки", - заявив Кім під час зустрічі з директором НАБУ Артемом Ситником у рамках Глобального форуму з повернення активів, який проходив у Вашингтоні 4-6 грудня.

Як наголошується, в ході зустрічі сторони сторони обговорили тиск, який чиниться на НАБУ, хід розслідувань із викриття топ-корупції та перспективи створення Антикорупційного суду в Україні.

Раніше народний депутат БПП Сергій Лещенко повідомив, що всі етапи голосування за закон про вбивство НАБУ проведуть 7 грудня.

Пізніше Мустафа Найєм повідомив, що законопроект про "вбивство" НАБУ знято з порядку денного і не розглядатиметься Радою.

Нагадаємо, 6 грудня глави фракцій БПП Артур Герасимов і Народний фронт Максим Бурбак внесли до Верховної Ради проект закону 7362 про спрощення процедури звільнення голів чотирьох антикорупційних органів. Зокрема, замість оцінки ефективності глави НАБУ Артема Ситника зовнішніми аудиторами, рішення про його відставку хочуть передати Верховній Раді.