В Україні пояснили, навіщо Росії навчання "Захід-2017"

Сегодня
В Україні пояснили, навіщо Росії навчання
Навчання "Захід-2017" Росія використовує не для створення наступальної операції, а для демонстрації своєї сили. Таку думку висловив в ефірі телеканалу NewsOne військовий експерт Олег Жданов.
За його словами, Росія намагається показати свою бойову міць.
"Це показовий виступ сил Російської Федерації. Росія хоче провести їх якомога ретельніше і максимально показати свою бойову міць і можливості. Тут не до провокацій. Повинно пройти все чисто і красиво, щоб всі злякалися", - сказав Жданов.

Він також нагадав, що в Україні зараз повним ходом йдуть різні військові навчання, щоб війська були готові до будь-якої ескалації з боку Росії.

"Ми також займаємося демонстрацією сили і показуємо, в першу чергу для Російської Федерації, і тепер для її союзниці Білорусі, що ми готові до будь-яких провокацій і готові відбивати ймовірні вторгнення на нашу територію і наші ЗСУ готові до виконання будь-яких завдань", - додав експерт .

Нагадаємо, 14 вересня в Білорусі стартували навчання "Захід-2017", які завершаться 20 вересня. Росія задекларувала до 13 тисяч військовослужбовців, близько 70 літаків і вертольотів і 250 танків.