Львів: директор «Привокзального» розповів, кому вигідне рейдерське захоплення ринку

ВГОЛОС

Передача «Привокзального ринку» в комунальну власність вигідна громадським організаціям, які працюють на Віктора Медведчука. Дирекція ринку підозрює, що після передачі «Привокзального» у комунальну власність, ринок або забудують, або продадуть наближеним до Садового підприємцям.

фото: Ю.Сівакова фото: Ю.Сівакова

Про це у інтерв’ю «Вголосу» розповів директор ТОВ «Привокзальний» ринок Віталій Гужва.

«Варто розібратись, а що ж це за «активісти» і що вони пообіцяли людям,які орендують на «Привокзальному» місця. За нашими даними, «Автономний опір» та Асоціація вільних профспілок Львівщини фінансується кумом Путіна - Віктором Медведчуком. Служба безпеки України у Львівській області обшукувала помешкання керівництва «Автономного опору» і знайшла там антиукраїнські матеріали. А їхні «активістки», які ще у 2014 році блокували роботу ринку та намагались його захопити – Оксана Козлова та Лариса Брильова відверто на судах говорили, що ринок – це майно взагалі «радянських людей». Бо розпад СРСР вони вважають нелегітимним. Ви розумієте, на чию користь зараз це все відбувається?», - сказав Віталій Гужва.

«А через місяць-два після передачі ринку в комунальну власність, Садовий віддасть «Привокзальний» комусь з людей Медведчука чи російським бізнесменам, бо, мовляв, невигідно місту мати таке підприємство.

От для чого комісія Львівської міської ради 1 грудня прийняла рішення про скасування приватизації та передачі ринку в комунальну власність. Заберуть у нас – віддадуть «угодним», - додав підприємець.

Повний текст журналістського розслідування: «Комунальна афера»: як ЛМР вкупі з медведчуківцями «віджимає» у підприємців ринок «Привокзальний».