Українців закликали утриматися від поїздок до Єрусалима через можливі теракти

Новое Время 1
Українців закликали утриматися від поїздок до Єрусалима через можливі теракти

Посольство України в Ізраїлі рекомендувало українцям тимчасово не відвідувати Єрусалим у зв’язку з рішенням президента США визнати це місто столицею Ізраїлю.

"У зв’язку з рішенням президента США про визнання Єрусалима столицею Ізраїлю та про переведення посольства США до Єрусалима, існує ймовірність загостренням безпекової ситуації на Західному березі та у Східному Єрусалимі через терористичні погрози", - йдеться в заяві дипломатичної місії.

Громадянам України, які вже перебувають на Західному березі та у Східному Єрусалимі, рекомендовано уникати скупчень людей та бути пильними.

Нагадаємо, 6 грудня президент США Дональд Трамп офіційно визнав Єрусалим столицею Ізраїлю. Він доручив Державному департаменту розпочати підготовку до переведення посольства США з Тель-Авіва до Єрусалима.

За словами прем'єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньягу, за священними місцями в Єрусалимі збережеться статус-кво, буде забезпечено свободу віросповідання для євреїв, християн і мусульман.

Президент Палестини Махмуд Аббас заявив, що рішення Дональда Трампа нівелює всі спроби Вашингтона встановити мир між Ізраїлем і Палестиною.

Ісламський рух спротиву (ХАМАС), який контролює Сектор Газа, закликав Палестину до спротиву та пригрозив "новою інтифадою" (повстанням).