П’ять автівок, які розорять вас на ремонті

ZIK 13

При виборі автомобіля слід спиратися не тільки на свої бажання, можливості та потреби, а й на знання щодо експлуатаційних особливостей тієї чи іншої машини.

В першу чергу це стосується питань ремонту, адже лагодження деяких машин може стати тим ще пригодою і принести автомобілісту суцільне розчарування і збитки, передає Народна правда.

  1. Porsche Cayenne

Крім жартів, але цей автомобіль дійсно дуже хороший в усіх відношеннях. У його виробника вийшло зробити добротну конструкцію і збірку. При цьому машина далеко не найдешевша. Особливо, коли мова заходить про ремонт. У випадку з найбільш драматичними сценаріями поломки затрати можуть бути такими, що краще просто купити нове авто. Слабким місцем Porsche Cayenne залишається система вентиляції газів і камера згоряння.

  1. Mercedes-Benz S600

Попри всі жахливі історії цей автомобіль все-таки не такий страшний, як кажуть в народі. Але, як і слід було очікувати, є нюанси. Ранні версії цього авто іржавіють, причому швидко і сильно. Старі силові агрегати на Mercedes-Benz S600 мають також вкрай низьких ресурс роботи. Автомобіль можна без докорів сумління називати примхливим.

  1. BMW 7 Series і 5 Series

Кращий седан, або у всякому разі один з кращих на ринку. Незважаючи на надійність, в «баварця» все-таки є чому ламатися. Гірше того, деякі проблемні пункти можуть сильно здивувати. Наприклад, рульова рейка. Її заміна буде коштувати дуже недешево. Цікаво, що ціни в вітчизняних салонах в 3-6 разів вище на подібний ремонт, ніж за кордоном.

  1. Maserati Quattroporte

Кажуть, що італійський автомобіль вибирають серцем, а не калькулятором. Ось тільки цей «італієць» може гарненького б’є по гаманцю свого господаря саме цим самим «калькулятором». Самим проблемним місцем автомобіля і за ймовірністю поломки, і за вартістю ремонту залишається коробка передач. Але тільки якщо вона механічна, а не автоматична.

  1. Range Rover

В цілому дуже надійний автомобіль. Проблем з коробкою, на відміну від згаданого вище, у нього майже немає. Зате підвищеної уваги вимагає підвіска. Кришталевою її назвати не вийде, а ось «золотою» обізвати можна точно. Ремонт тільки її однієї принесе господареві солідні витрати.

Читайте також: У Києві помітили рідкісний Maybach, вартістю $ 900000