Рада продовжила звільнення від оподаткування при імпорті деяких літаків до 2021 року

Гордон
Рада продовжила звільнення від оподаткування при імпорті деяких літаків до 2021 року

Верховна Рада під час вечірнього засідання 7 грудня продовжила до 1 січня 2021 року звільнення від оподаткування при імпорті низки літаків українськими авіакомпаніями за договорами оперативного лізингу, передає кореспондент інтернет-видання "ГОРДОН".

"За" проголосувало 229 народних депутатів.

У пояснювальній записці зазначено, що під дію цієї норми підпадають літаки, маса порожнього спорядженого апарата яких є в межах 10–30 тис. кг, а пасажиромісткість становить від 44 до 110 місць.

Ідеться про сучасні літаки типу Embraer E145, 170 і 190, ATR-42 і 74, Bombardier Q400.

Зазначають, що якби така норма не діяла, під час ввезення в Україну літака типу Embraer E190 потрібно було б заплатити більше ніж $6 млн податків, адже його вартість становить понад $30 млн.

"Оплачуючи вказані митні платежі та податок на додану вартість, авіакомпанії будуть змушені автоматично переводити такі витрати на плечі українських пасажирів, тобто збільшувати розмір вартості авіаквитків, що зі свого боку буде мати негативні соціальні наслідки", – ідеться в записці.

Підкреслюють, що авіаперевізники "Дніпроавіа" і "Міжнародні авіалінії України" використовують літаки типу Embraer E145 і Embraer E190 на маршрутах, що з'єднують регіональні аеропорти України (Дніпро, Чернівці, Херсон, Запоріжжя, Івано-Франківськ) із Києвом і аеропортами Європи, Туреччини та Ізраїлю.

"Національні авіаперевізники змушені констатувати, що за станом щонайменше на 2017-й і 2018 рік можливість експлуатації таких літаків, як АН-148/158, залишиться нездійсненною мрією, оскільки, по-перше, ці українські літаки не мають схвалення Європейського агентства авіаційної безпеки, що призводить до значного обмеження в частині їх комерційної експлуатації, по-друге, українських літаків не випускають серійно, вони не мають належної сервісної підтримки і сучасної розгалуженої мережі навчальних центрів для підготовки екіпажу, що робить їх експлуатацію дорогою і, як наслідок, робить неможливим застосування низьких цін для пасажирів", – пояснили автори законопроекту.