Єгор Соболєв назвав прізвища тих, хто наказував голосувати проти нього

ZIK 3

Члени Комітету грають на руку топ-корупціонерам країни. Більше того, я знаю, що їх особисто змушував голосувати за це рішення Президент України. І, за моїми даними, в БПП та в «Народному фронті» це робили Максим Бурбак, Андрій Іванчук і Антон Геращенко.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат, голова Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції Єгор Соболєв.

Гість програми зазначив, що сьогодні між ним та керівниками антикорупційних органів немає ніякого протистояння.

«У мене немає взагалі ніякого розбрату з Артемом Ситником і з Холодницьким теж. Єдине, що я їх прошу – не сваритися між собою публічно. Та дуже хочу, щоб вони швидше атакували топ-корупціонерів. Хоча зараз проблема не в них, а в суддях, які не розглядають їхні справи», – зауважив народний депутат.

Однак Єгор Соболєв додав, що сьогодні у нього є розбрат із топ-корупціонерами України.

«Генеральний прокурор – корупціонер. І це не розбрат, це протистояння корупціонерів з антикорупціонерами. І ламання кругової поруки – це унікальне досягненням нашої держави. Бо для громадянина кінець, коли сидять Генеральний прокурор, голова парламентського комітету, міністр внутрішніх справ, голова СБУ і кажуть, що у нас все добре, але є окремі маленькі корупційні випадки, та це рідкість», – акцентував нардеп.

Разом з тим Соболєв зазначив, що члени Комітету ВРУ з питань запобігання і протидії корупції, які сьогодні проголосували за зняття його з посади голови Комітету не є антикорупціонерами, а лише грають на руку топ-корупціонерам країни.

«І я знаю, що їх особисто змушував голосувати за це рішення Президент України. І, за моїми даними, в БПП та в «Народному фронті» це робили Максим Бурбак, Андрій Іванчук і Антон Геращенко. Вони об’єднані ідеєю затоптати Національне антикорупційне бюро і поламати антикорупційне законодавство», – заявив Єгор Соболєв.

Нагадаємо, сьогодні дванадцять членів антикорупційного комітету у Верховній Раді проголосували за зняття з посади голови Єгора Соболєва.

За відставку Соболєва проголосували депутати від фракцій «БПП», «Опозиційного блоку», «Відродження», «Радикальної партії Олега Ляшка» та інші.