ГПУ викликала Януковича в Україну

Сегодня
ГПУ викликала Януковича в Україну

Генеральна прокуратура викликала на допит в Україну екс-президент Віктора Януковича, колишнього міністра МВС Віталія Захарченка та екс-начальника київської міліції часів Майдану Валерія Коряка. Відповідні порядку опубліковані на сайті ГПУ.

Екс-гаранта викликають на допит в якості підозрюваного.

"Янукович Віктор Федорович, відповідно до вимог ст. 133, 135 КПК України, вам необхідно з'явитися 17 жовтня 2017 року 11 год. 30 хв. До кабінету № 307 управління з розслідування злочинів, скоєних злочинними організаціями, Генеральної прокуратури України за адресою: г. Киев, ул. Борисоглібська, 18, для участі в проведенні слідчих і процесуальних дій у кримінальному провадженні № 42014000000000416 від 21.05.2014, зокрема, для допиту в якості підозрюваного", – йдеться в тексті порядку.

78_01

Також є повістка для явки в ГПУ і для екс-міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка. Він викликається 17 жовтня також по даній кримінальній справі, але на дві години раніше.

povistka_zaharchenko

Аналогічний виклик на допит адресований і екс-керівнику міліції Києва Валерію Коряку, йому слід з'явитися до слідчого 17 жовтня о 10.30.

povistka_korjak

Як стало відомо агентству Інтерфакс-Україна, представників колишньої влади викликають на допит у справі про незаконне позбавлення волі Олександра Драбинко – особистого помічника нині покійного предстоятеля Української православної церкви митрополита Київського і всієї України Володимира.

Як повідомляв на початку жовтня генпрокурор Юрій Луценко, слідство у всіх ключових фігурантів організованому злочинному угрупованні екс-президента Віктора Януковича в частині економічних справ завершено, і воно вже передано до суду.

Також недавно з'явилися висновки експертизи щодо висловлювань екс-гаранта під час президентства і за листом до президента РФ Володимира Путіна. Виявилося, що в його діях немає закликів до розв'язування війни.

У свою чергу головний військовий прокурор Анатолій Матіос говорив, що Віктор Янукович за час свого правління разом з соратниками вивели з країни приблизно річний бюджет України.