Сергій Соболєв розповів як силовики звинуватили депутатів у «держперевороті» на селі

ZIK 2

СБУ звинуватила у державному перевороті депутатів сільської ради на Запоріжжі, які проголосували за зняття голови. Цей голову пробував передати неіснуючій фірмі сотні гектарів землі.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України від Батьківщини Сергій Соболєв.

«Для мене словосполучення «державний переворот», «спроба захоплення державної влади» це тотальна дискредитація такого поважного органу як СБУ. Я сьогодні на дні Служби безпеки у Раді задав питання Грицаку. У маленькому селі Наталівка в Запорізькій області було оголошено про те, що 4 депутати сільської ради готують державний переворот. В чому його суть? В тому, що вони законно, абсолютною кількістю голосів зняли сільського голову, який пробував 160 гектарів пасовища, яке було нерозпайоване, передати неіснуючій компанії через програму «Урожай-2016», яку оголосив горе-губернатор Запорізької області», – розповів нардеп.

За словами пана Соболєва, розуміючи, що по іншому з ними не справитись Запорізьке СБУ відкрило кримінальне провадження за статтею »спроба державного перевороту і захоплення влади» чотирма депутатами сільради.

«Тому, коли я чую такі слова, думаю, що нехай краще вони розберуться з командою Януковича, яка зараз осіла і серед міністрів і серед інших структур. От хто зараз готує державний переворот, а не займатися дурницями», – переконаний гість програми.