Довгоочікуваний фільм "Кібоги" вийшов на екрани: перші враження

Канал 24 2
Довгоочікуваний фільм

Режисер стрічки Ахтем Сеїтаблаєв запевняє що хотів зробити її реалістичною. І це йому вдалося – вважають бійці АТО, які вже переглянули фільм. 5 гривень з кожного квитка творці фільму віддаватимуть на допомогу фронту.

На екрані – 6 бійців. Усі вони різного віку і характеру. Є добровольці та контрактними. Навколо них руїни – це те, що залишилось від Донецького аеропорту. І аби ворог не пішов далі – вони готові боронити насмерть те, що залишилося від летовища.

За їх незламність супротивники назвали їх "Кіборгами". У однойменному фільмі розповідається про два тижні найзапекліших боїв у ДАПі. За вигаданими героями криються справжні історії захисників летовища.

Читайте також: Режисер "Кіборгів" Ахтем Сеїтаблаєв отримав високу нагороду

"Коли ти сам не був в аеропорту і про це пишеш – це обмежує дуже сильно. Я вдячна Андрію Шараскіну . Це перша людина кому я подзвонила. Мені Ахтем дав його телефон. Він погодився не лише дати мені інтерв’ю, а й познайомив мене з різними бійцями з різних батальйонів", – прокоментувала сценарист Наталія Ворожбит.

Сам Андрій Шараскін з позивним "Богема" був командиром добровольчого корпусу у Донецькому аеропорту. Він і став прототипом одного з головних героїв. Щоправда, у фільми у нього позивний "Серпень". А зіграв його ж університетський товариш Андрія – В'ячеслав Довженко.

"Я йому подзвонив зразу після того як мене затвердили. Сказав, буду тебе грати, Андрійку, посміялися. А потім вислав йому SMS – дякуй Богу, що тебе не Безруков грає. Знову посміялися. А потім пішла плітка реально серед батальйонів, що Сергій Безруков пробувався на цю роль і його Ахтем не затвердив", – прокоментував актор, виконувач ролі "Серпня" В'ячеслав Довженко.

Режисер каже: намагався зробити фільм максимально правдивим.

Ми намагалися зняти чесне кіно. Емоційне, чесне. З широкою географією питань, часто жорстких питань, болісних. Але ми живемо в цьому, – зазначив режисер Ахтем Сеїтаблаєв.

Більше про кіно – дивіться у сюжеті.