Гройсман про Держбюджет: "Не треба робити сюрпризів "під ялинку" (Відео)

5 канал 1
Гройсман про Держбюджет:

Головний кошторис країни на наступний рік Верховна Рада може затвердити уже до 10 грудня. Принаймні, на це сподівається прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

Під час засідання уряду у середу, 15 листопада, очільник Кабміну доручив профільним міністерствам якомога швидше доопрацювати проголосований напередодні депутатами документ і направити його до парламенту до початку грудня.

"Дуже важливо, щоб ми не відкладали на потім ті рішення, які маємо приймати вчасно. І я би поставив зараз питання про те, щоб бюджет на 2018 рік було ухвалено у першій декаді - тобто до 10 грудня 2017 року", - заявив Гройсман.

"Це буде чи не вперше абсолютно прогнозовано і якісно. Це дасть можливість всім адаптувати свою роботу, починаючи з 1 січня 2018 року і найголовніше - ми маємо бути передбачуваними. Ми не маємо робити під ялинку ніяких сюрпризів, а маємо заздалегідь і вчасно приймати ті рішення, які необхідні", - підкреслив прем'єр.

Нагадаємо, напередодні Верховна Рада ухвалила в першому читанні проект Бюджету-2018. Серед найбільш запланованих статтей видатків - на освіту, на охорону здоров'я, на оборону та безпеку.

Дивіться також фотогалерею за темою: