Сьогодні можна зробити ривок до майбутнього: Місячний календар на 15 червня 2018 року

АСН 12
Сьогодні можна зробити ривок до майбутнього: Місячний календар на 15 червня 2018 року
Сьогодні можна зробити ривок до майбутнього: Місячний календар на 15 червня 2018 року

15 червня 2018 року 3 день за місячним календарем - час, коли до нас надходить велика кількість енергії. Місяць все ще в спокійному, домашньому Знаку Рак. Триває 1 фаза Місяця - час планування, мрій, починань. 15 червня 2018 року буде дуже енергетично сильний місячний період.

Фаза Місяця 15 червня 2018 1 фаза Місяця, молодий Місяць, видимість Місяця - 4%

З 14 червня 4:36 по 15 червня 5:33 - 2 місячний день

З 15 червня 5:33 по 16 червня 6:43 - 3 місячний день

З 14 червня 10:20 по 16 червня 10:21 - Місяць у Раку

3 місячний день 15 червня 2018 З 15 червня 5:33 по 16 червня 6:43

Символ дня: Гепард, який готується до стрибка

Мета дня: ризикнути, зробити сміливий крок назустріч своєму майбутньому, продумати до дрібниць свої дії і негайно їх здійснювати, направити енергію в потрібне русло.

Закладка думок: я з упевненістю йду вперед назустріч своєму щастю. Я приєднуюсь до потоку життєвої сили і енергії. Мною керує спокій і гармонія.

3 місячний день є дуже сильним енергетично періодом. У цей період в людях з'являється багато енергії, яку потрібно направити в творче русло. Цей день символізує барс, який готується до стрибка, який показує важливість концентрації і зібраності перед здійсненням сміливого вчинку.

Саме в 3 місячний день потрібно зробити сміливі кроки назустріч своїм бажанням, ризикнути і зробити щось важливе. Через надлишок енергії, що надходить люди можуть стати більш дратівливими і нервовими, тому 3 місячну добу потрібно провести максимально активно, щоб перетворити енергію в дію.

не можна перебувати в пасивності, потрібно направити енергію в дії і роботу важливо сконцентруватися на своїх цілях і бажаннях потрібно ретельно продумати свої кроки і після цього рішуче діяти слід уникати негативних емоцій, злості це день насичення, важливо не відмовляти собі в їжі, вести здоровий спосіб життя корисними будуть активні заняття спортом, біг, плавання в цей день слід проявляти доброту і терпіння по відношенню до людей

Місяць у Раку 15 червня 2018 З 14 червня 10:20 за 16 червня 10:21

Планета: Місяць

Стихія: Вода

Характеристика: період транзиту Місяця в Раку - це час для дому та сім'ї. Зараз посилюється жіноча енергія, тому з'являється зайва емоційність, вразливість, схвильованість. Даний час найкраще підходить для спілкування з родиною та близькими людьми.

Зараз важливо приділити час старим і дітям. Люди стають більш вразливими і образливими, але не варто піддаватися образам і тим більше маніпулювати ними.

Важливо більше часу перебувати вдома, в спокійній і затишній атмосфері. Зараз на перший план виходять затишок, комфорт і відчуття безпеки. Слід підтримувати близьких, займатися домашніми справами, робити все з любов'ю.

Стрижка та фарбування волосся 15 червня 2018 Стрижка волосся в 3 місячну добу несприятлива. Може збільшити борги і зменшити прибуток. Також вона підриває захисні механізми організму. Для такої процедури цей день підійде. Ваше життя закрутиться в швидкому темпі.

Значення снів з 14 на 15 червня 2018 Сни з 14 на 15 червня віщі і можуть розповісти про те, що нас чекає в найближчому майбутньому. Сни під час Місяця в Раку можуть стосуватися сім'ї, дому, можуть снитися померлі родичі.

Сни, які наснилися в 2 місячний день (до 15 червня 5:33) покажуть шляхи до своїх цілей і мрій. Сни 3 місячного дня (після 15 червня 5:33) покажуть, чи вистачає вам енергії на те, щоб притягти різні блага в своє життя. Якщо уві сні ви ведете себе активно, то енергії досить, якщо пасивно, то енергія зазнає застій або її не вистачає.

Що садити 15 червня 2018 Це дуже родючий період, в який можна садити, пересаджувати, сіяти будь-які рослини. Так як Місяць зростаючий, то найкраще садити рослини, які будуть рости над землею. Насіння будуть сходити повільно, паростки будуть здаватися крихкими і ніжними. Але зате плоди будуть дуже соковитими і смачними.

Урожай з цих рослин потрібно буде відразу вжити в їжу або законсервувати, так як довго лежати він не зможе. Не варто садити рослини, які зимують в грунті, так як вони не будуть зимостійкими.

Дуже сприятливо поливати і підгодовувати рослини. Але підгодовувати бажано тільки органічними добривами, так як мінеральні добрива можуть завдати шкоди і рослині і людині, яка буде їх їсти.

Ритуал і афірмації на 15 червня 2018 Афірмації дня: Я роблю видих і на вдиху відчуваю, як велика кількість енергії і сил наповнює мене. Я знаходжу внутрішній спокій і спокійно дивлюся вперед в сторону своїх цілей і бажань. Мене наповнює почуття умиротворення, я відчуваю, як енергія розтікається по всьому моєму тілу.

Сьогодні я зосереджую свої думки на щасливе майбутнє і постійно пам'ятаю про свої мрії. Вся моя енергія спрямована в творче русло. Всесвіт допомагає мені здійснити задумане. Я щаслива людина, моє життя направляється в сторону успіху.

Ритуал дня: Прийміть положення стоячи. Закрийте очі. Уявіть, як з кожним вдихом всередині вас з'являється все більша кількість енергії і сил. Ви відчуваєте, як вона стимулює вас до дії. Це груба енергія, яка потребує напрямку і руху. Ви відчуваєте всі свої внутрішні емоції, спостерігаєте за процесами, які відбуваються всередині вас.

Уявіть, що енергія, яка наповнила вас, розтікається по кожній клітинці вашого тіла, наповнює собою руки, ноги, голову, шию, спину, живіт, обличчя. Все ваше тіло наповнене енергією, і вона починає виходити за його межі, створюючи сильну ауру навколо вас. Ця енергія поширюється далеко за межі вашого тіла, отримує свободу, і в той же час ви відчуваєте полегшення.

Зосередьте увагу на своїх цілях і бажаннях, нехай вони завжди будуть перед вами. Відчуйте, як ваша внутрішня енергія задає ритм цього дня. Нехай вона веде вас. Можете відкрити очі.