У Львові збирають гроші на лікування врятованого коня

То є Львів 4

Львівські активісти просять відгукнутися всіх небайдужих та врятувати коня, якого покинули напризволяще. Тварина провела на вулиці без їжі більше року.

“Дуже важкий день!!!Сьогодні ми з смт Брюховичі перевозили Зірочку, переїзд для такої слабкої тварини був важким. Допомогу з перетримки надали нам в РЛП Знесіння за, що і дякуємо керівнику Уляна Тарас.  Приїхавши на місце Зірочці стало погано, обзвонивши ціле місто ветеринарів до нас на щастя приїхав пан Ігор. Який і можна сказати і врятував від загибелі тварину. На місці одразу їй поставили капельниці дали багато уколів. Після чого нам вдалось її поставити на ноги, та вона почала ходити і навіть трішки їсти, помалу ходити. Ветеринар сказав, що жити буде після інтенсивного лікування.  Зараз один день лікування тварини буде коштувати близько 1000 гривень, тому просимо вас про допомогу!! Та дякуємо тим людям які вже долучились!! Можна допомогти ліками (0683963812 Назар) кормом( купити овес), та фінансово для покупки тих самих ліків і оплати ветеринара.  Залишаємо номер картки і дуже сильно надіємось на вашу допомогу у порятунку тварини. НОМЕР КАРТКИ привату: 5168757350326189″ – написав громадський активіст Орест Залипський. 

Нагадаємо, що покинутого коня в Брюховичах  побачили люди та звернулися до поліції. Патрульні з‘ясували від сусідів, що тварина так стоїть вже більше року, і була на вулиці навіть у 20-градусні морози. На місце події викликали слідчо-оперативну групу, яка зафіксувала подію. Згодом, завдяки активній позиції патрульних, про цю ситуацію дізналися зоозахисники. Вони приїхали на місце події. Вони дочекалися власника та запропонували, що заберуть тварину і зможуть забезпечити їй належні умови. Після тривалих розмов чоловік погодився. Патрульні відібрали у власника коня розписку про передачу.