Параноя, як в Януковича, – Найєм розповів про "найбільшу проблему" Порошенка та Луценка

Канал 24 7
Параноя, як в Януковича, – Найєм розповів про

Таку думку висловив народний депутат України Мустафа Найєм, пише Zik. За його словами, Генпрокурор мав поїхати на конференцію до США та просив зустрічі із американськими високопосадовцями.

Однак йому у цьому відмовили. І сталось це якраз після скандалу із НАБУ, який став "політичним похороном" Луценка.

Читайте також: Луценко похизувався своїми досягненням на посаді генпрокурора

Це відбулося тоді, коли почався скандал із НАБУ, під час якого, на мою думку, Луценко влаштував собі політичний похорон. І те, з якою агресією, цинічністю та зухвалістю Генпрокурор знищував працівників антикорупційних органів, стало великою плямою на його репутації. Саме після цього йому відмовили у багатьох зустрічах на високому рівні, – підкреслив Найєм.

Депутат певен, що у Генпрокурора Луценка і Президента Порошенка зараз є параноя щодо США, так само, як колись була у Януковича.

Саме тому реформи зі скрипом й не повністю проходять лише тоді, коли з'являється серйозний зовнішньополітичний тиск на українських політиків.

Вони впевнені, що США – це їхня найбільша біда. Адже ці люди у своїй політичній психології є васалами, тобто їм потрібно, щоб хтось – чи то Байден, чи Путін, чи ще хтось, сказали, що треба робити. Натомість послухати власний народ, активістів та депутатів – не можна, – констатував Мустафа Найєм.