Роман Насіров наполягає, що він - голова ДФС

АСН 2
Роман Насіров наполягає, що він - голова ДФС
Роман Насіров наполягає, що він - голова ДФС

Роман Насіров наполягає, що він не тимчасово відсторонений, а чинний голова Державної фіскальної служби. Про це він заявив в інтерв'ю журналістам перед засіданням Шевченківського суду, передає кореспондент АСН.

"Мені не потрібно поновлюється на роботі. Я залишаюся на посаді. І поки я залишаюся на посаді, це мій обов'язок", - заявив він. Нагадаємо, раніше з ініціативи міністра фінансів Олександра Данилюка Кабінет міністрів України на одному зі своїх засідань ухвалив рішення про відсторонення Насірова від посади. На уточнююче запитання журналістів про те, коли Кабмін скасує цю постанову, він сказав: "Я не можу сказати, коли можливо таке рішення".

Нагадаємо, сьогодні Шевченківський районний суд міста Києва почне розгляд обвинувального акта по суті проти усуненого голови Державної фіскальної служби Романа Насірова, якого звинувачують у зловживанні службовим становищем і в службовій підробці, а також щодо його підлеглого Володимира Новікова за звинуваченням у зловживанні службовим становищем. Зараз засідання суду почалося.

Також читайте наші найцікавіші новини у ASN Telegram, Facebook та Twitter