Із дожем, Кличком та двохколісним парадом: У Києві відзначають всеукраїнський велодень – фото

5 канал
Всеукраїнський велодень відзначають в Україні. Столичні любителі двоколісного транспорту влаштували велопарад центральними вулицями Києва та приїхали на Софійську площу, щоби провести флеш-моб. Бачила це дійство і кореспондент "5 каналу"Наталка Коцкович.
Сьогодні від 11-ї ранку Софійвська площа перетворилася на таке собі велосипедне містечко. Майже 5 тисяч любителів двохколісного транспорту з'їхалися з усіх районів Києва. Велосипедисти кажуть, що це хороша нагода нагадати водіям, що вони також є учасниками дорожнього руху.
Як повідомляє журналіст "5 каналу", флеш-мобу на Софійвській площітак і не відбулося, адже погода трохи не вдалася – тричі починався дощ, потім виходило сонце. Колона з Софійської площі рушила по вулиці Володимирській, Хрещатикуі фініш у них відбувся на Трухановому півострові. Там на велосипедистів чекає розважальна програма, можливо, там і відбудеться флеш-моб.
Організатор акції Анна Даниленкокаже, що завдяки таким акціям, велосипедисти нарешті можуть відчути себе безпечно на дорозі. До 11 велодня долучився і столичний головаВіталій Кличко. Він очолив колону і долучився разом із велосипедистами до розважальної програми.