МОЗ про Львів: Високий рівень бактерій

Корреспондент
МОЗ про Львів: Високий рівень бактерій

Уляна Супрун поки не бачить підстав для введення надзвичайної ситуації в місті.

МОЗ України поки не бачить підстав для введення у Львові надзвичайної екологічної ситуації у зв'язку з проблемами утилізації сміття, однак заявляє про невтішні результати лабораторного дослідження грунту в цьому місті.
Про це заявила глава відомства Уляна Супрун, передає Інтерфакс-Україна.
"Як бачимо, місто не завалене сміттям... Якщо ми разом попрацюємо, то нам не потрібно буде вводити надзвичайний стан, оскільки це дуже велике навантаження для всіх людей. Ми хотіли б вирішити цю проблему окремо... Утім, разом з тим побачимо, як швидко ми зможемо її вирішити. Коли знадобиться, то буде введена надзвичайна ситуація", - сказала Супрун на брифінгу у Львові.
Вона підкреслила, що зараз не бачить підстав для надзвичайної ситуації.
У той же час Супрун повідомила, що лабораторні дослідження грунту вказують на надзвичайно високий рівень концентрації бактерій біля сміттєвих контейнерів у Львові, що може призвести до спалахів інфекційних захворювань, якщо ці відходи не прибрати найближчим часом.
"Ми зробили аналізи грунту біля контейнерних майданчиків - і є дуже високий рівень бактерій, тобто є небезпека, що через них можуть виникнути і поширитися захворювання", - сказала Супрун.
Як повідомляв Корреспондент.net, напередодні стало відомо, що у Львові накопичилося 8,5 тисяч тонн сміття, які нікуди вивезти.
Нагадаємо, 12 червня влада Львова попросила Кабмін визнати місто зоною екологічного лиха через проблеми з вивезенням сміття.