Субсидії «на зиму» отримали 6,6 мільйона сімей

ВГОЛОС 3

Про це повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики на сайті відомства.

«На опалювальний період допомогу від уряду на оплату комунальних послуг отримали 6,6 мільйона українських родин. З них - 5,8 млн житлові субсидії і 800 тисяч субсидії на тверде паливо», - інформує прес-служба.

У Мінсоцполітики також повідомляють, що за жовтень сума субсидії буде незначна з об'єктивних причин - жовтень є неповним опалювальним місяцем, а в грудні надійде повідомлення про розмір субсидії на повний місяць.

Як зазначається, при розрахунку розміру субсидії на опалювальний сезон 2017-2018 років бралися до уваги доходи громадян за I і II квартали 2017 року.

Субсидію автоматично розрахували усім тим, кому в травні цього року допомогу було перепризначено на новий період - 2017-2018 рр., інформує прес-служба.

Тим сім'ям, які не встигли оформити житлову субсидію до початку опалювального сезону, уряд компенсує жовтневі витрати на комунальні послуги, зазначається в повідомленні.

Також вказано, що компенсуватимуться витрати на комунальні послуги за листопад у разі звернення за допомогою у грудні - протягом двох місяців з дати початку опалювального періоду.

«Громадяни, які стали пенсіонерами, наприклад, у вересні цього року, або пенсіонери, які припинили працювати, скажімо, у жовтні цього року і не мають інших доходів, ніж пенсія, мають змогу оформити субсидію, виходячи лише з одного доходу - пенсії. Для цього необхідно з декларацією про доходи звернутися в управління соціального захисту населення і допомогу перерахують», - інформують у Мінсоцполітики.