Саакашвілі «обурив» волинських радикалів

ВГОЛОС 5

Депутати фракції Радикальної партії Олега Ляшка у Волинській облраді поширили заяву, в якій засуджують антиукраїнські дії Міхеїла Саакашвілі та його поплічників.

Про це інформує власкор «Вголосу».

У заяві фракції йде мова «про реальну небезпеку суверенітету, територіальної цілісності України у зв'язку із антиукраїнськими діями Міхеїла Саакашвілі та його поплічників та відсутністю належної реакції органів державної влади».

«Ляшківці» закликають дати правову оцінку вчиненню незаконних дій позбавленим громадянства України Міхеїлем Саакашвілі, членами його команди та народними депутатами України, які використовували свою недоторканність для силового перетину Державного кордону.

«Вимагаємо від Президента, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України вжити всіх вичерпних правових та політичних заходів з метою недопущення провокацій, які мають всі ознаки злочину проти державних символів – Прапора, Гімну та Державного кордону, припинення антидержавних провокацій, переведення конфлікту в правове русло та притягнення до відповідальності відповідно до законодавства винних у його плануванні та реалізації».

«Вголос»