У БПП відреагували на підозри в участі в бурштинових схемах Розенблата

Новое Время
У БПП відреагували на підозри в участі в бурштинових схемах Розенблата

Фракція Блок Петра Порошенка у Верховній Раді розгляне ситуацію зі своїм однопартійцем народним депутатом Бориславом Розенблатом після отримання офіційної інформації у кримінальних провадженях, у яких він фігурує.

Про це заявив керівник БПП Артур Герасимов.

"Цю ситуацію ми обов'язково будемо розглядати, коли матимемо факти. Тому що зараз є прес-конференції, але, на жаль, факти ми поки не отримали", - цитує його Інтерфакс-Україна.

За його словами, фракція не буде чекати внесення до парламенту подання на зняття депутатської недоторканності з Розенблата.

Глава фракції також додав, що говорив про ситуацію з самим фігурантом. Він відповів, що звинувачення проти нього це провокація за "антиянтарну" діяльність.

Національне антикорупційне бюро України напередодні затримало охоронця Розенблата під час отримання хабара $ 200 тисяч. Розенблата (виходець з Житомира) разом з ще одним нардепом Максимом Поляковим підозрюють в сприянні приватним компаніям для прийняття вигідного їм закону для отримання ліцензій по видобутку бурштину.

Глава НАБУ Артем Ситник вважає, що наявних доказів достатньо, щоб позбавити Розенблата і Полякова депутатського імунітету. Відповідне клопотання вже направлено генпрокурору Юрію Луценку. Всього у цій справі правоохоронці затримали сімох осіб.