Стало відомо, коли Україна представить суду ООН докази фінансування тероризму РФ

Експрес 2
Стало відомо, коли Україна представить суду ООН докази фінансування тероризму РФ
Україна внесе на розгляд Міжнародного суду Організації Об'єднаних Націй докази про фінансування Росією тероризму 12 червня 2018 року.
Про це йдеться у статті заступника міністра закордонних справ Олени Зеркаль в газеті "Дзеркало тижня", передають Українські Новини.
"Повний розгляд справи займе кілька років. Минулого тижня Суд визначив дату подання меморандуму Україною - 12 червня 2018 р. - і контр-меморандуму РФ - 12 липня 2019 р. Саме в них буде викладений весь обсяг доказів та аргументів сторін у цій справі", - повідомила Зеркаль.
При цьому вона додала, що 13 місяців для підготовки меморандуму - невеликий термін для належної обробки всіх аргументів і доводів.
Також вона повідомила, що у справі про порушення Росією конвенції ООН по морському праву Україна має підготувати меморандум протягом 9 місяців.
Нагадаємо, Високий суд Лондона зобов'язав Україну виплатити РФ "Борг Януковича". Про це повідомляє міністерство фінансів Російської Федерації.
У середу, 29 березня, Міністерство фінансів заявило, що Високий суд Лондона дозволив Україні подати апеляцію на рішення суду розглянути позов РФ за прискореною процедурою по боргу на 3 млрд доларів.