CБУ має докази впливу «смотрящих» на керівництво «Укрзалізниці»

ZIK 1

Посадовці ПАТ «Укрзалізниця» зловживаючи службовим становищем завдали державі збитки на 10 мільйонів доларів.

Про це йдеться у повідомленні СБУ.

Як наголошується, Генпрокуратура за оперативного супроводження СБУ проводить досудове розслідування за фактом зловживання службовим становищем посадовцями «Укрзалізниці».

«Діючи в інтересах російських гірничо-збагачувальних холдингів та експедиторських компаній, вони безпідставно переглянули тарифні умови, значно занизивши їх. Тим самим державі завдано збитки на понад 10 млн доларів. Правоохоронці провели низку обшуків за місцями роботи і проживання причетних до протиправної діяльності осіб», – йдеться у повідомленні.

«Отримані під час слідчих дій дані свідчать про вплив з боку так званих «смотрящих» на прийняття рішень керівництвом ПАТ «Українська залізниця». Такі дії призводили до нанесення шкоди інтересам держави та отримання надприбутків російськими фінансово-промисловими групами», – повідомляє прес-служба.

Також спецслужба встановила проведення окремими особами несанкціонованих переговорів від імені ПАТ «Українська залізниця» на території Російської Федерації.

У прес-службі «Укрзалізниці» агентству «Інтерфакс-Україна» уточнили, що вилучені правоохоронцями документи стосуються рішень попередніх складів правління.

«Керівництво ПАТ повністю сприяє роботі правоохоронних органів, надає всі необхідні для слідства документи і забезпечує прозорість у своїй діяльності», – заявили у компанії.

«Всі вилучені правоохоронцями сьогодні документи стосуються рішень попередніх складів правління компанії», – додали в прес-центрі «Укрзалізниці».