В Амстердамі чоловік з палестинським прапором влаштував погром в єврейському ресторані

Новое Время 2
В Амстердамі чоловік з палестинським прапором влаштував погром в єврейському ресторані

У четвер, 7 грудня, в Амстердамі (Нідерланди) чоловік з палестинським прапором в руках влаштував погром в єврейському кошерному ресторані.

Як повідомляє 9-й канал, чоловік розбив вітрину, виламав двері і увірвався до закладу на очах у двох поліцейських і перехожих. Після цього він витягнув на вулицю ізраїльський прапор і спробував знищити його.

Поліцейські відразу ж його затримали. Його особа встановлена, ним виявився 29-річний араб.

Ресторан на момент нападу був порожній, тому ніхто не постраждав. Але незважаючи на це, єврейська громада розглядає цей інцидент як акт тероризму.

За даними нідерландської преси, напад на єврейський ресторан може бути пов'язаний з визнанням США Єрусалима столицею Ізраїлю.Нагадаємо, 6 грудня президент США Дональд Трамп офіційно визнав Єрусалим столицею Ізраїлю. Він доручив Державному департаменту почати підготовку до переведення посольства США з Тель-Авіва до Єрусалима.

Президент Палестини Махмуд Аббас заявив, що рішення Дональда Трампа нівелює всі спроби Вашингтона встановити мир між Ізраїлем і Палестиною.

Ісламський рух опору (ХАМАС), який контролює Сектор Газа, закликав Палестину до опору і пригрозив "новою інтифадою" (повстанням).

Статус Єрусалима є одним з найгостріших питань в арабо-ізраїльських відносинах. Палестинська влада має намір зробити Східний Єрусалим столицею своєї майбутньої держави.