Слава Рабінович: Російські раби, ідіоти, лохи і терпіли, хто вони? Нова нафта

Гордон
Слава Рабінович: Російські раби, ідіоти, лохи і терпіли, хто вони? Нова нафта

Пенсійний вік для росіян підвищує не уряд Дмитра Медведєва, а уряд президента РФ Володимира Путіна. Таку думку у Facebook висловив російський фінансист і блогер Слава Рабінович.

"Уряд Путіна (так-так, саме Путіна, а не Медведєва) підвищує пенсійний вік для жінок на вісім років, до 63, і для чоловіків на п'ять років, до 65. І він же, уряд Путіна, підвищує ставку ПДВ із 18% до 20%. Для того, щоб усі ці гроші витягнути з кишень рабів, ідіотів, лохів і терпіл, й вони опинилися у кишенях Путіна та членів його ОЗУ. Тому що російські раби, ідіоти, лохи і терпіли, хто вони? Нова нафта", – підкреслив фінансист.

Рабінович назвав те, що відбувається, "великим дерибаном Росії" та "останнім хапком" під схвалення громадян РФ.Вік виходу на пенсію у Росії не змінювався з часів СРСР і становить для чоловіків 60 років, для жінок – 55.

Із 1 січня 2019 року російський уряд планує підвищити пенсійний вік до 63 років для жінок і 65 років для чоловіків, а також увести перехідний період цього підвищення – до 2028 року для чоловіків і до 2034 року для жінок.

Згідно із Глобальним пенсійним індексом, станом на 2017 рік РФ є однією із найгірших країн світу для пенсіонерів.