Журналіст оприлюднив схему, через яку депутат пропонував хабар агенту НАБУ

Канал 24
Журналіст оприлюднив схему, через яку депутат пропонував хабар агенту НАБУ

Про це повідомив журналіст видання "Слово і діло" Олег Новіков у прямому ефірі 24 Каналу.

На заводі була низка схем, які призвели до того, що завищили ціну. Останній раз об'єкт продали за 4,4 мільйона.

Читайте також: Депутат, якому закидають пропозицію хабара НАБУ, прокоментував обвинувачення

Після чого її завищили до 185 мільйонів. До того ж, оцінку робила Галина Богданова, яка є директором ПП "Брокбізнесконсалт".

Потім вона виділила 2 адміністративні будівлі і продала шотландському офшору, яка вже потім внесла в статутний капітал "Девелопмент", звідки вже продали мерії. Богданова вже була засуджена на 2 роки у 2016 за халатність, тільки тоді вона занижувала ціну.

Схема була наступна: було двоє торгів комунальних аукціонів. Перший не відбувся, на якому була вартість 66 мільйонів. Ніхто не прийшов на ці торги й тоді запустили другий. На ньому встановили ціну 42 мільйони гривень, але з можливістю внести 25% від суми, – зазначив журналіст.

Після чого прийшла одна фірма, яка встановила ціну у розмірі 11, 3 мільйони гривень. Вона виграла ці торги. Потім вона виділила дві адміністративні будівлі, які їй продали в Одеській мерії.

"Компанія продала їх шотландському офшору за 4,4 мільйона гривень. Ті своєю чергою внесли в статутний капітал ці дві будівлі компанії ТОВ "Девелопмент Еліт". Ввійшли до складу засновників та у статутний капітал внесли дві адмінбудівлі вартістю у 374 мільйони гривень. Після цього вони вийшли зі складу засновників", – заявив Новіков.

Детальніше про схему – дивіться у сюжеті.