СБУ зірвала російську провокацію на Закарпатті

ТСН 2

            СБУ зірвала російську провокацію на Закарпатті

Структури країни-агресора планували використати конференцію представників нацменшин для оголошення закликів про надання області автономного статусу.

СБУ зірвала чергову російську провокацію, направлену на розпалювання міжнаціональної ворожнечі у Закарпатській області.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Зазначається, що структури країни-агресора планували використати конференцію представників нацменшин, що мала відбутися в Ужгороді, для оголошення закликів про надання області автономного статусу.

Так, ці гасла мали зіштовхнути патріотичні сили із представниками національних меншин краю. Російська сторона також планувала залучити проплачених псевдоактивістів для інспірування сутичок і протистояння з правоохоронними органами.

Читайте також: "Ображеними поляками" під Львовом виявились наркомани й алкоголіки з кількох областей - правоохоронці

Окрім цього, у рамках російської провокації, у трьох районах області вночі несанкціоновано розміщено агітаційні конструкції з написами угорською мовою. Через те, що ці банери встановлювалися без дозволів органів виконавчої влади, вони були демонтовані комунальними службами.

"Встановлено, що демонтовані агітаційні матеріали були виготовлені поліграфічним підприємством Києва на замовлення осіб, які підтримують контакти з російськими інформаційними центрами. Жодні місцеві організації до виготовлення й розміщення цих матеріалів відношення не мають", - йдеться у повідомленні.

Також 18 травня співробітники СБУ затримала чоловіка, який мав забезпечити відеозйомку провокацій в Закарпатті.

ВідеоСБУ запобігла російській провокації в Одесі