Саакашвілі не можуть знайти вже навіть соратники

АСН
Саакашвілі не можуть знайти вже навіть соратники
Саакашвілі не можуть знайти вже навіть соратники

Екс-президент Грузії, екс-глава Одеської ОДА Михайло Саакашвілі зник з наметового містечка під Верховною Радою. Про його місцезнаходження не знають ні охорона наметів, ні соратники, ні адвокати, пише «Українська правда».

У наметовому містечку заявили, що Саакашвілі 7 грудня взагалі не бачили. Адвокати заявили, що самі його в наметовому місті не бачили і по телефону з ним не спілкувалися.

У свою чергу нардеп Юрій Дерев'янко заявив, що останній раз бачився з Саакашвілі близько опівночі, коли після ефіру заїжджав у наметове містечко. Після цього вони не спілкувалися. Також Дерев'янко зазначив, що у Саакашвілі погіршився стан здоров'я.

«На рахунок, чи здоровий, - не впевнений, бо вчора він не дуже добре почувався», - сказав парламентарій. Версію з хворобою Саакашвілі підтверджує телеканал NewsOne. Поза камерою люди біля парламенту розповіли кореспонденту, що політик захворів.

Водночас депутат Антон Геращенко раніше повідомив, що вранці Саакашвілі «вдруге проривався до готелю "Київ", щоб піти помитися десь у когось в номері, але його не пустили».

Також читайте наші найцікавіші новини у ASN Telegram, Facebook та Twitter