Такого давно не бувало, – Порошенко відреагував на ухвалення бюджету

Канал 24
Такого давно не бувало, – Порошенко відреагував на ухвалення бюджету

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: Скільки грошей у 2018 році витратять на панські умови праці Порошенка: неочікувані дані

"Такого давно не бувало. До тридцять першого ще 24 дні, а Верховна Рада вже й бюджет проголосувала!", – підкреслив гарант.

Водночас він наголосив, що велика частина державних грошей піде на дороги.

"Країна розвивається. Це вже видно й по дорогах. Тому на наступний рік на їхнє будівництво та ремонт заклали 40 мільярдів. Децентралізація й далі збільшуватиме фінансову основу місцевих громад. Стартує президентська ініціатива реанімації сільської медицини, в амбулаторії, ФАПи, швидкісний Інтернет інвестуємо п'ять мільярдів", – зауважив політик.

За словами Порошенка, в Україні починає відновлюватися рівень життя. До прикладу, як переконує український лідер, чергове підвищення "мінімалки" детінізує зайнятість, і, як і цього року, підтягне реальну середню зарплату.

"Країна обороняється. На армію передбачено 86 мільярдів гривень, що майже на 25% більше, ніж поточного року. П'яту частину бюджету буде використано на озброєння та військову техніку, що на 34% більше, ніж цьогоріч", – додав очільни держави та підкреслив, що все це – результат спільної роботи всіх українців.

Нагадаємо, увечері 7 грудня спершу у другому читанні, а потім і в цілому депутати Верховної Ради більшістю голосів ухвалили Держбюджет-2018.