Українська снайперка розповіла як зуміла застрелити двох бойовиків на Донбасі на День Незалежності

Канал 24
Українська снайперка розповіла як зуміла застрелити двох бойовиків на Донбасі на День Незалежності

Про те, як вона це зробила, Олена Білозерська розповіла "Фактам".

"Вийшла на позицію, як тільки стемніло. Минуло більше години, як я побачила, що в нашому напрямку рухається диверсійна група – виповзають з окопу в нашу сторону. Те, що зафіксовано у мене на відео, відбувалося між дев'ятою і десятою годиною вечора. Ворог дуже поспішав, тому що починаючи з нуля годин наступного дня вступало в силу так зване шкільне перемир'я. Мабуть, було дано наказ встигнути зробити диверсію до півночі, – розповіла Олена Білозерська.

Читайте також: ОБСЄ назвало місця, де бойовики зберігають 175 танків на Донбасі

За її словами, диверсійна група противника складалася з шести осіб.

"Я бачила, як вони виповзали з окопу в нашому напрямку, передаючи з рук в руки зброю. Я вистрілила і потрапила в одного бойовика. Після цього вистрілила ще два рази, імітуючи простріл", – розповіла снайперка.

Через простріли (короткі автоматні черги в сторону противника з метою неможливості вилазки диверсійної групи противника) бойовики не здогадалися, що по ним працює снайпер з тепловізором.

Це спрацювало. Через якийсь час один з бойовиків виліз. Я тут же вистрілила. Він був поранений. Через півгодини побачила, як його евакуювали, але не стала стріляти, даючи можливість забрати бійця. Не можна перетворювати благородне мистецтво війни в свинство, – розповіла Олена Білозерська.

Читайте також: Росія вирішила відмовитися від "гумконвоїв" на окупований Донбас

Однак це не зупинило бойовиків. Згодом ще один з них став жертвою української снайперки. Відтак з шести бойовиків у диверсійній групі двоє було вбито, ще один – поранений.