"Бойовики продовжують юродствувати і танцювати на кістках убитих ними людей", - Казанський про "мітинг-реквієм" на місці загибелі МН17. ФОТОрепортаж

Цензор.НЕТ 1
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив журналіст Денис Казанський на Facebook.
На його думку, попри те, що за минулі три роки вдалося встановити майже всі обставини трагедії, лідери терористів як і раніше продовжують вдавати, ніби ніякого розслідування не було і вимагають від України "визнати провину".
Дивіться також: Меморіальний комплекс пам'яті жертв рейсу МН17 відкрили в Нідерландах. ВІДЕО+ФОТО
"На місці падіння літака вже третій рік поспіль російська окупаційна адміністрація влаштовує огидне шоу, зображуючи фальшиву скорботу за своїми жертвам.
Люди, які в 2014 році заявляли, що в "Боїнгу" були несвіжі трупи, і катастрофа була підлаштована, тепер вдають, що їм шкода загиблих пасажирів. У маскараді використовували дітей, яких одягли в ангелів і змусили покладати до пам'ятника дитячі іграшки. Рідкісне за своєю мерзенністю лицемірство", - написав блогер.
Бойовики продовжують юродствувати і танцювати на кістках убитих ними людей, - Казанський про мітинг-реквієм на місці загибелі МН17 01Бойовики продовжують юродствувати і танцювати на кістках убитих ними людей, - Казанський про мітинг-реквієм на місці загибелі МН17 02 Читайте також: Родичі жертв МН17: Одна держава приховує або покриває свідків і не надає інформації, що стосується справи Бойовики продовжують юродствувати і танцювати на кістках убитих ними людей, - Казанський про мітинг-реквієм на місці загибелі МН17 03Бойовики продовжують юродствувати і танцювати на кістках убитих ними людей, - Казанський про мітинг-реквієм на місці загибелі МН17 04Бойовики продовжують юродствувати і танцювати на кістках убитих ними людей, - Казанський про мітинг-реквієм на місці загибелі МН17 05

Фото - Facebook-сторінка Дениса Казанського