До законопроекту про реінтеграцію ОРДЛО подано поправок на 800 сторінок – Тука (Відео)

5 канал
До законопроекту про реінтеграцію ОРДЛО подано поправок на 800 сторінок – Тука (Відео)

До законопроекту про реінтеграцію Донбасу, який міститься на 14 сторінках, подано поправок на 800 сторінок. Про це в ефірі "5 каналу" в ході "Інформаційного дня" заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука.

"Мені, як людині, дуже важко уявити, яким чином у документ, який складає в собі 14 сторінок, можна внести поправок на 800 сторінок. Тому я навіть не можу уявити, який врешті-решт документ буде винесений до зали Верховної Ради на голосування", - сказав він.

На запитання, чи зрозуміло, як після ухвалення відповідного законопроекту буде називатися Антитерористична операція, він сказав про таке: "Поки що ні, я не готовий надати відповідь на це запитання. Тому що на останній нараді, в якій брали участь абсолютно всі представники силових відомств, юристи з цих силових відомств, тривала дискусія і фінальної версії поки що я не знаю".

Детальніше дивіться у відео:

Як повідомляв 5.UA, 6 жовтня 2017 року Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроект про забезпечення державного суверенітету над територією ОРДЛО. Як зауважила представник президента у Верховній Раді Ірина Луценко, цей документ дозволить отримати від міжнародних партнерів оборонне озброєння та долучити миротворчу місію на Донбасі.

Дивіться також фотогалерею за темою: