Саакашвілі найближчим часом повернеться в Україну – адвокат

Гордон
Саакашвілі найближчим часом повернеться в Україну – адвокат

Депортований з України лідер "Руху нових сил" Михайло Саакашвілі має намір повернутися до країни. Про це в ефірі "Радіо Свобода" повідомив адвокат політика Руслан Чорнолуцький.

"Я вам гарантую, що до кінця року ми відстоїмо його право щодо незаконно позбавленого громадянства, а також будемо намагатись закрити цю фейкову, сфабриковану кримінальну справу і статус-кво поновити. Я вам обіцяю, що Михайло Саакашвілі найближчим часом повернеться в Україну", – сказав він.

Чорнолуцький поінформував, що захист Саакашвілі надіслав документи до Європейського суду з прав людини.

"Останній пакет поданий днями, це стосується жорстокого поводження з Михайлом Саакашвілі при час неодноразовому затриманні. Це було і 5 грудня, і 8-го, і це останнє його видворення за волосся з ресторану "Сулугуні", яке побачив увесь світ. Це все незаконно, і це все ми будемо оскаржувати", – заявив адвокат.

12 лютого 2018 року співробітники Держприкордонслужби та Державної міграційної служби України затримали Саакашвілі у київському ресторані "Сулугуні". Пізніше в Держприкордонслужбі повідомили, що Саакашвілі вислали до Польщі як особу, що незаконно прибула з території цієї країни 10 вересня 2017 року.

У Варшаві лідер "Руху нових сил" заявив, що за висланням стоїть президент України Петро Порошенко, який у липні 2017-го позбавив його українського громадянства.

21 лютого адвокат Саакашвілі Руслан Чорнолуцький повідомив, що політику заборонили в'їзд в Україну до 13 лютого 2021 року.

В інтерв'ю "Медузі", яке вийшло 7 березня, політик пообіцяв повернутися в Україну, зазначивши, що це "питання дуже короткого часу".