Незаконно народжений прокурор не може дати позитивних результатів, – Хмара

ZIK

Зараз у країні все робиться всупереч закону. Навіть призначення Юрія Луценка відбулось в обхід Конституції. Однак незаконно обраний прокурор не може дати позитивних результатів.

Таку думку в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) висловив дисидент та Герой України Степан Хмара.

Навряд чи звинувачення проти Міхеїла Саакашвілі сильно вдарять по авторитету цього політика, адже зараз він не є при владі. Тоді як уся ця історія може негативно відобразитись на іміджі самого Президента Петра Порошенка та його команди.

«Вони самі створили собі величезну проблему, незаконно позбавивши Саакашвілі громадянства тоді, коли він навіть не перебував у межах країни. У нас все робить всупереч закону», – переконаний Хмара.

За його словами, навіть обрання Генпрокурором Юрія Луценка відбулось в обхід нормам Конституції.

«Якби хто до нього не ставився, але незаконно народжений прокурор не може дати позитивних результатів. Адже, якщо навіть в основному – у кадрових призначеннях – є порушення,то далі вони служитимуть тим, хто дає їм посади, а не закону», – наголосив дисидент.

Тож він переконаний: саме це зараз і відбувається в Україні.

«Ніхто ж не зачіпає Бойка чи навіть Льовочкіна. А він же був другою людиною у Януковича. Через нього йшла уся інформація, та й він працював до останнього дня. Та, чомусь, у Служби безпеки не виникає до нього питань», – зазначив Хмара.

На його думку, все це відбувається через те, що бізнес влади тісно співпрацює із російськими олігархами.

«Кому невідомо, що тут розгулює Медведчук та ще й намагається зсередини розкладати Україну? Тож, щоб відволікти від цього всього вони говорять, що Саакашвілі – агент Кремля», – підкреслив Степан Хмара.