Ніяких виплат Україні: у Путіна відповіли на слова Земана щодо Криму

Сегодня
Ніяких виплат Україні: у Путіна відповіли на слова Земана щодо Криму

Кремль продовжує заперечувати анексію Росією Криму та вважає, що Москва не винна Україні нічого виплачувати, якби велися такі переговори. Так прокоментував слова президента Чехії Мілоша Земана про виплати РФ Україні за півострів прес-секретар російського лідера Дмитро Пєсков, передає УНІАН.

За його словами, Кремль спостерігає за дискусією навколо заяви Земана і вважає, що це внутрішньоєвропейська дискусія.

"Ми звичайно поважаємо дуже авторитетного політика Земана, який має давні добрі відносини з президентом Путіним. В той же час тут звичайно потрібно сказати – в юридичному і фактологічному плані ні про яку анексію говорити не можна. Це невірно. І відповідно не може йти мови ні про яку компенсацію. Самі формулювання, що подібні дії можуть урегульовуватись якимись виплатами з нашої точки зору не зовсім правильні. Точніше кажучи зовсім неправильні", – сказав Пєсков.

У Кремлі черговий раз наполягли на тому, що жителі півострова нібито самі захотіли приєднатися до Росії на так званому референдумі, організованому Росією за допомогою "зелених чоловічків".

Нагадаємо, 10 жовтня президент Чехії Мілош Земан, звертаючись до депутатів ПАРЄ, висловив думку, що анексія Росією Криму вже завершена справа і Україна нібито отримає за нього якусь компенсацію.

Також стало відомо про дивну реакцію європейських депутатів на сесії ПАРЄ, які не засудили слова Земана, а деякі і зовсім його похвалили.

У свою чергу президент України Петро Порошенко під час виступу в ПАРЄ 11 жовтня заявив, що не згоден з чеським лідером, що анексія Росією Криму – це вже завершена справа.