Маск назвав штучний інтелект небезпечнішим за ядерну зброю

ZIK 1

Орган державного регулювання повинен мати достатньо функцій контролю над штучним інтелектом Засновник компанії SpaceX і Tesla Ілон Маск заявив, що штучний інтелект небезпечніший за ядерну зброю.

Про це Маск сказав на ярмарку технологій SXSW в Остіні (США, штат Техас), – повідомляє РБК-Україна з посиланням на The Guardian.

Фото: Ілон Маск (spacex.com)

«Запам’ятайте мої слова: штучний інтелект набагато небезпечніше ядерної зброї. Чому ми не маємо регуляторного нагляду?», – запитав він.

На думку Маска, орган державного регулювання повинен буде мати не тільки досить функцій контролю, але і глибоко розуміти і вміти аналізувати ситуацію. Він вважає, що все це необхідно для того, щоб бути впевненими, що розробки штучного інтелекту ведуться в безпечних умовах, що відповідають принципам гуманізму.

Читайте також: Вчений назвав дату, коли почнеться Третя світова війна

Нагадаємо, Маск закликав світова спільнота колонізувати Марс до початку Третьої світової війни. «Марс знаходиться досить далеко від Землі, і у бази там більше шансів залишитися неушкодженою, ніж у бази на Місяці... Якщо буде Третя світова війна, то нам краще десь зберегти насіння людської цивілізації, щоб потім все створити заново, перескочивши відразу через темні часи», – зазначив Маск.

Читайте також: Врятувати людство: з далекого 3300 року прибув чоловік з нерадісними новинами