На Форумі видавців презентували книгу про те, як мистецтво впливає на політику

ВГОЛОС

На Форумі видавців відбулась презентація монографії кандидата політичних наук, викладач ЛНУ імені Івана Франка та УКУ Євгена Ланюка «Політика і мистецтво. Історичний взаємозв’язок».

Книга присвячена дослідженню взаємозв’язку політики і мистецтва в історичній перспективі. Автор проаналізував ключові філософські підходи до аналізу цього взаємозв’язку та запропонував свій власний погляд на їх історичне співвідношення. Такий підхід дозволив йому широкоформатно подивитися на історичний розвиток політики і мистецтва та розглянути його крізь призму філософських ідей від стародавніх часів до сучасності, зокрема в епохи Античності, Середньовіччя, Ренесансу, Просвітництва, романтизму, модернізму і постмодернізму.

Текст супроводжує багатий ілюстративний матеріал з коментарями автора про те, як твори мистецтва в різні історичні часи впливали на політику і як політика використовувала для своїх цілей мистецтво. Книга розрахована на філософів, культурологів, політологів, істориків, мистецтвознавців, усіх, кого цікавлять міждисциплінарні гуманітарні дослідження.

Євген Ланюк і Френсіс Фукуяма