Те, що сталося у "Вікторії" - однозначно злочин. З рук це не зійде нікому, - одеський губернатор Степанов

Цензор.НЕТ 1
Те, що сталося у

Як передає Цензор.НЕТ, губернатор Одеської області Максим Степанов написав на своїй сторінці в Фейсбук, що пожежа в дитячому таборі "Вікторія" не зійде з рук винуватцям.

"Те, що відбулося в" Вікторії "- однозначно злочин. І йдеться не про розкрадання грошей, не про недбалість... Про вбивство."Гідранти і сигналізація є, але їх не підключено"! Це ні про що.

Про комісії, доручення, приписи та невиконані вимоги говорити зараз вже також немає сенсу. Час покарання. Всіх без винятку осіб, чиї дії / бездіяльність призвели до цієї трагедії. З рук це не зійде!" Читайте також: МВС гарантує об'єктивне розслідування трагічних подій, які сталися в одеському дитячому таборі "Вікторія"

Нагадаємо, минулої ночі в одеському таборі "Вікторія" сталася масштабна пожежа, через яку загинули три людини, троє дітей госпіталізовані.

Попередньо встановлено, що пожежа виникла в двоповерховій дерев'яній споруді на території дитячого спортивно-оздоровчого табору. Площа пожежі склала близько 450 м кв. На час пожежі в будинку було 42 дитини.