У Росії вирішили збанкрутувати шахту Ахметова

Новое Время
У Росії вирішили збанкрутувати шахту Ахметова

1 листопада Арбітражний суд Ростовської області розгляне обґрунтованість заяви компанії Шахтинська електромонтажне налагоджувальне управління про визнання банкрутом компанії Шахтоуправління Обухівська (обидва - Ростовська область), що входить до складу українського енергохолдингу ДТЕК Ріната Ахметова.

Про це йдеться в матеріалах суду.

Приводом для звернення до суду стала заборгованість шахтоуправління перед управлінням в розмірі 6,7 млн рублів (близько $116 тис. - НВ Бізнес).

До засідання позивач повинен надати суду докази вірогідності виявлення майна боржника, достатнього для фінансування процедур банкрутства, довідку про залишок боргу, матеріали виконавчого провадження.

Боржник повинен представити повний список кредиторів і дебіторів з розшифровкою сум заборгованості, відомості про склад і вартість майна, матеріали виконавчого провадження.

Як зазначає агентство Інтерфакс-Україна, Шахтинська електромонтажне налагоджувальне управління займається ремонтом електричного обладнання. У числі засновників компанії - дві фізичні особи, сумарна частка яких в статутному капіталі становить 67%.

Шахтоуправління Обухівська займається видобутком антрациту підземним способом. За даними Росстату, на 23 серпня 2017 року єдиним акціонером компанії є Донецька паливно-енергетична компанія (входить до складу українського енергохолдингу ДТЕК українського бізнесмена Ріната Ахметова).

У 2016 році шахта отримала 6,1 млрд рублів виручки (близько $105,7 млн), що на 14,3% менше, ніж у 2015 році, і 444,7 млн руб чистого прибутку проти 342,4 млн руб чистого збитку роком раніше.