Стало відомо, коли в Україні відкриються IKEA і H&М

Сегодня 2
Стало відомо, коли в Україні відкриються IKEA і H&М

Шведські мережі магазинів IKEA і H&M, які є одними з найочікуваніших в Україні брендів, вийдуть на український ринок уже 2018 року. Про це заявила віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, передає прес-служба уряду.

"Україна є привабливим місцем для багатьох шведських компаній, що бажають розширити свій бізнес. Ми вітаємо той факт, що вже цього року відомі шведські компанії IKEA і H&M вийдуть на ринок України", – зазначила Климпуш-Цинцадзе.

При цьому раніше ЗМІ з'ясували, де відкриється перший H&M в Україні.

Віце-прем'єр підкреслила, що торговельно-економічна співпраця України і Швеції активно розвивається. Так, за рік товарообіг між країнами зріс на 4,2%, до 510,9 млн доларів.

Крім того, 14 червня в Києві відбудеться Шведсько-український бізнес-форум, який, на думку Климпуш-Цинцадзе, допоможе ще сильніше розширити співпрацю між країнами.

Раніше шведська мережа магазинів меблів і товарів для дому IKEA офіційно підтвердила вихід на український ринок. Зараз компанія вивчає український ринок. В цілому зайти на український ринок IKEA пробувала вже кілька разів.