Влада Таджикистану зобов'язала продавців носити уніформу з національною символікою

Дзеркало Тижня 1
Влада Таджикистану зобов'язала продавців носити уніформу з національною символікою

Однаковий робочий одяг із державною символікою продавці повинні носити незалежно від того, працюють вони на ринку чи в магазині.

Надалі всі продавці торговельних центрів, супермаркетів і ринків Таджикистану будуть обслуговувати покупців однаковою спецодязі, повідомили в Агентстві по стандартизації, метрології, сертифікації та торгової інспекції при уряді країни. На спецодязі вишита символіка Таджикистану, передає "Радіо Озоді" (таджицька редакція "Радіо Свобода").

Співробітники Агентства почали рейди в торгових точках, супермаркетах і ринках країни. Тим, хто не носить уніформу, доведеться заплатити штраф у розмірі 1000 сомоні ($ 115 ).

Едииная форма одягу також практикується в школах Таджикистану - для хлопчиків це костюм, чорні штани, біла сорочка і краватка, у дівчаток чорні спідниця або штани, кофта і краватку. Вчителі можуть одягатися як учні – у світлу сорочку і чорний костюм.

Крім того, ще 2011 року паломники з Таджикистану здійснюють хадж до єдиної одязі, яка складається з сорочки і штанів, а для жінок також і хустку. На одязі паломників вишита символіка Таджикистану.

Єдину одяг, правда, без символіки Таджикистану, носять і представники духовенства країни.

Читайте також: У Таджикистані 1 травня став робочим днем

Нагадаємо, в 2016 році в Таджикистані ввели кримінальну відповідальність за образу президента.

За матеріалами: радио Озоди / Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter