Порошенко: Мінський формат не потребує змін

Новое Время
Порошенко: Мінський формат не потребує змін

Президент України Петро Порошенко заявив, що на даний момент немає необхідності змінювати Мінський формат переговорів щодо врегулювання конфлікту на Донбасі.

Як передає Інтерфакс-Україна, про це він сказав 20 червня після зустрічі з президентом США Дональдом Трампом в Вашингтоні.

"Я не бачу в цьому ніякої необхідності. США є нашим партнером, ми зацікавлені в залученні США до ефективного процесу. США є країною-гарантом за Будапештським меморандумом і сьогоднішня зустріч підтверджує важливість України для США, рішучу налаштованість США на підтримку нашої держави", - заявив глава Української держави.

Він також додав, що США підтвердили свою відданість Мінським домовленостям та наголосив на необхідності їх повного виконання з боку Росії.

Нагадаємо, що 20 червня в Білому домі відбулися переговори президента України Петра Порошенка з президентом США Дональдом Трампом і віце-президентом Майком Пенсом.

Раніше держсекретар США Рекс Тіллерсон припустив, що офіційний Київ і Москва домовляться про нову угоду щодо вирішення конфлікту на Донбасі, яка замінить Мінські домовленості.

Мінський формат передбачає участь в переговорах щодо врегулювання конфлікту на Донбасі представників України, Росії та ОБСЄ.