Анджеліна Джолі розповіла про останню спробу повернути Пітта

Експрес
Анджеліна Джолі розповіла про останню спробу повернути  Пітта
Американська акторка Анджеліна Джолі розповіла про те, що остання їхня спільна робота з Бредом Піттом, фільм "Біля моря" 2015-го року була спробою налагодити їхнє спілкування. Утім, під час знімального процесу реальні проблеми взаємин на той момент подружньої пари лише заважали роботі.
Про це Енджі, котра також була режисером і сценаристом тієї картини, розказала в підкасті The Hollywood Reporter, пише Tablo ID з посиланням на Ace Showbiz.
"Ми познайомилися, коли працювали разом, і нам добре разом працювалося. Я хотіла, щоби ми разом попрацювали над чимось серйозним, думала, що це стане для нас хорошим способом спілкування. У якомусь сенсі так і вийшло, а в дечому ми чогось навчилися. Але, мабуть, у тій ситуації не минала якась важкість, і то було не через фільм", - поділилася Джолі.
"Я рада, що ми зняли цей фільм, бо ми дещо підняли разом. Що би то не було, воно не помогло вирішити деяких проблем, але ми донесли одне до одного щось, про що мали поспілкуватися", - зазначила вона.
На запитання, чому її другим спільним фільмом із Піттом стала така сумна картина , Анджеліна відказала, що в самому її житті не бракувало не лище щасливих подій, а й смутку. Зі слів актриси, іноді художній твір може стати тим, що приносить зцілення.
Нагадаємо, в 2016-му році Джолі й Пітт, котрі мають шістьох спільних дітей, оголосили про своє розлучення. Щоправда, на папері актори досі лишаються подружжям. Подейкують, вони досі не досягли згоди щодо розподілу майна і опіки над синами та дочками.