Інеш Енрікеш з Португалії оновила світовий рекорд в ходьбі на 50 км

Сегодня 4

Португальська легкоатлетка Інеш Енрікеш виграла золоту медаль чемпіонату світу з легкої атлетики в спортивній ходьбі на 50 км, оновивши світовий рекорд.

Енрікеш в неділю фінішувала з рахунком 4 години 5 хвилин 56 секунд. Колишнє досягнення також належало Енрікеш, яка показала час 4: 08.26 в січні 2017 року Португалії.

Срібло взяла китаянка Інь Хан (4: 08.58), бронза дісталася іншій представниці Китаю Ян Шуцін (4: 20.49).

Жіноча ходьба на 50 км вперше включена в програму світових першостей. У чоловіків у цій дисципліні українець Ігор Главан посів образливе четверте місце.

Чемпіонат світу в Лондоні завершиться в неділю. Нагадаємо, що Україна поки з однією медаллю – "сріблом" Юлії Левченко. Сьогодні помножити успіх може наша головна надія на нагороду стрибун у висоту Богдан Бондаренко, який раніше пробився в фінал.