Жахлива пожежа підходить впритул до Лос-Анджелеса і Сан-Франциско: жертв стало більше

Сегодня
Жахлива пожежа підходить впритул до Лос-Анджелеса і Сан-Франциско: жертв стало більше

Жахлива пожежа бушує в штаті Каліфорнія ще з 8 жовтня. На даний момент відомо про 28 загиблих і декілька сотень зниклих без вести.

На даний момент причиною пожежі називають сильні місцеві вітри, які місцеві жителі називають "Діабло". Саме через них і виникають труднощі з тим, щоб загасити пожежі.

В даний момент пожежа продовжує розповсюджуватися. Зруйновано вже тисячі будівель, невелике місто Санта-Роза спалене дотла.

Напередодні повідомлялося, що пожежа поки не ліквідована, проте рятувальникам вдалося скоротити площу за рахунок того, що затих сильний вітер. Як зазначається, пожежа сталася в густонаселених кварталах, в результаті чого мешканці змушені були покидати свої будинки посеред ночі. Відзначається, що з регіону було евакуйовано близько 25 тис. жителів.

Нагадаємо, що в липні в цьому ж штаті через лісову пожежу кільком тисячам місцевих жителів влада рекомендувала залишити свої будинки, розташовані поблизу національного парку. Крім того, були пошкоджені лінії електропередачі і житлові будинки в сусідньому штаті Невада.

Місцеві жителі не пам'ятають, коли востаннє в регіоні бушувала лісова пожежа такого розмаху. На даний момент самий мастшабна лісова пожежа в Каліфорнії була зафіксована в жовтні 1933 року. Тоді в Гріффіт-парку в Лос-Анджелесі загинуло 29 осіб.