Боксер із РФ розкритикував російських журналістів після публікації реклами з українськими військовими

Новое Время 1
Боксер із РФ розкритикував російських журналістів після публікації реклами з українськими військовими

Російський боксер Сергій Ковальов розкритикував російських журналістів за негативне сприйняття його публікації реклами з українськими військовими

На своїй сторінці в Instagram боєць жорстко пройшовся по російських медіа, назвавши їх "жовтими" і такими, що поширюють неправдиву інформацію.

"Який ще зрадник? Ви що несете, демони? Жовта преса Росії опустилася до рівня нижче плінтуса. Нижче вже нікуди. Якщо в позитиві бачити негатив і навпаки, то мені шкода тих, хто так бачить і думає. Мабуть, насправді зомбі ящики в Росії роблять свою справу", - написав Ковальов.

Боксер повідомив, що видалив ролик за власним бажанням, а не через тиск, а посил відео був не в солдатах, а ідеї любити.

"Взагалі не важливо, хто, куди, звідки і в чому там їхав, та хоч голі нехай їдуть, адже головний сенс ролика був у тому, що і було показано,"ЛЮБИ". І всі адекватні люди, а їх, як завжди більшість, побачили цей посил. Практично всі коментарі були позитивні, за винятком хворих на голову персонажів, які в підсумку і взяті жовтою пресою за основу того, щоб назвати мене зрадником. Адже не збрешеш, таке оповідання?" - додав росіянин.

Нагадаємо, на цьому тижні Ковальов опублікував відео з українськими військовими на своїй сторінці в Instagram, але пізніше його видалив.

Відео, опубліковане на сторінці Ковальова

В останньому своєму поєдинку Ковальов нокаутував українця В'ячеслава Шабранського і завоював вакантний титул WBO. Наступним суперником росіянина може стати ще один український боксер - Олександр Гвоздик.